POMOC W SPRZĄTANIU I OPIECE
Potrzebujących królików pod opieką naszej fundacji jest zawsze więcej, niż osób chętnych do ich adopcji lub stworzenia im domów tymczasowych, w niektórych naszych domach tymczasowych przebywa kilka królików i ich tymczasowym opiekunom bardzo przydała by się pomoc w opiece nad nimi. Taką pomoc może zaoferować każdy niezależnie od posiadanej wiedzy na temat opieki nad królikami.
Osoba chętna może pomagać opiekunowi tymczasowemu systematycznie (np. dwa razy w tygodniu) lub doraźnie (np. dwa razy w miesiącu). Osoby prowadzące DT dla podopiecznych naszej fundacji potrzebują pomocy przy sprzątaniu w króliczych klatkach lub zagrodach, czesaniu króliczków, karmieniu, obcinaniu pazurków, wizytach u weterynarza, podawaniu leków, nadzorze nad królikami przy wypuszczaniu ich na wybiegi w pomieszczeniach lub na dworze, socjalizacji królików z ludźmi i innymi królikami, robieniu zdjęć itd. Godziny i dni takiej bezpośredniej pomocy ustalane będą indywidualnie miedzy wolontariuszem, a osoba prowadzącą DT. Osoby chętne prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

POMOC W TRANSPORCIE
Bardzo często króliczki trzeba transportować do weterynarza, na rehabilitację, do domu stałego lub tymczasowego. Czasem są to wyjazdy pomiędzy dzielnicami w Warszawie a zdarzają się też trasy po Polsce, gdy trzeba przywieźć potrzebującego królika. Także zakupy hurtowe czy przewóz większych króliczych akcesoriów jest czasem niemożliwy środkami transportu publicznego. Potrzebujemy pomocy wolontariuszy posiadających samochody - osoby chętne do pomocy przy transporcie i dysponujące samochodem bardzo prosimy o kontakt pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

INNE FORMY POMOCY

Chcesz pomóć? Możesz to zrobić na wiele sposobów...
Adopcja
Adopcja wirtualna