logo-v2
  • Dojrzały samiec
  • Kicanie
  • Podziel się
  • Stracisz głowę
  • Uszy

 
ogi4m
Królikom pomagamy od zawsze. Króliki są z nami od zawsze.
 
Współpracowaliśmy ze schroniskami oraz organizacjami pomagającymi zwierzętom. Z lecznic trafiały do nas króliki chore, porzucone, skazane na śmierć. Żadnemu nie odmówiliśmy pomocy. Wychowywaliśmy maluchy od pierwszej doby życia, pomagaliśmy nieuleczalnie chorym królikom zaznać miłości i ciepła na końcu swej drogi. Szukaliśmy rozwiązań medycznych na całym świecie. Szukaliśmy nowych kochających domów, nowych opiekunów, kojarzyliśmy królicze pary.
Liczbę zużytych podkładów i żwirku możemy liczyć w tonach. Ilość sianka i ziół jakie konsumują nasi podopieczni, spowodowała iż mamy teraz specjalne "królicze" super sianko ziołowe. Zdrowe, wytwarzane bez udziału maszyn, ręcznie koszone, suszone. 
 
Z roku na rok spraw, problemów i królików przybywało. Nasze domy rozszerzały się do granic możliwości aby pomieścić coraz to nowych króliczych lokatorów. Doba zadziwiająco szybko się kończyła i świat zastawał nas przy podawaniu kroplówek , leków, dokarmianiu i zmienianiu opatrunków. Ilości leków, strzykawek, igieł i oprzyrządowania medycznego dawno już przekroczyły wyposażenie ostrego dyżuru. Przeszliśmy przez wszystkie możliwe królicze choroby i dolegliwości. Rehabilitowaliśmy króliki z urazami, złamaniami, po amputacji kończyn i niepełnosprawne.     
 
 
Nasze serca oddaliśmy ukochanym uszakom. Niektóre z nich odeszły po ciężkiej walce. Odeszły i pozostawiły ogromną pustkę i żal do świata...Wafelek, Tiga, Karmela, Czesio, Kluseczek, Jaśminka, Bosman, Lucjan, Ogonek...
Ogonek jest naszym patronem. Walka o jego życie była jedną z najcięższych nie tylko fizycznie ale i psychicznie. Radość i beztroska w oczach królika, któremu prawie nikt nie dawał szansy na przeżycie jest bezcenna.
 
Teraz jako Fundacja Królewska chcemy na jeszcze większą skalę dawać szansę życia chorym i porzuconym królików. Chcemy też znaleźć jak najwięcej kochających domów bezdomnym uszakom czekającym na miłość. 

Partnerzy