Bonnie i Clyde

• Jestem: Bonnie i Clyde
  • Mój status: pilnie do szczególnej adopcji
  • Wiek: ok 2 lata
  • Rasa: Miniatury, Clyde jest większy
  • Charakter: Clyde ma EC, i on i Bonnie są przeleczone jednak jemu pozostała przekrzywiona główka, Bonnie jest bezobjawowa. Kochająca się na życie urocza parka, która jest już u nas długo. Oboje mieszkali w kiepskich warunkach w piwnicy. Trafili do nas chorzy, Clyde z zapaleniem płuc, był długo leczony. Uszaki kochają sie nad wyraz. Są bardzo spokojne, towarzyskie, uwielbiają zabawy, pudełka, tunele i aktywność. Czasem tez spędzają leniwe wieczory na romantycznym wspólnym myciu. Adopcja najlepiej wolnowybiegowa, do spokojnego domu bez dzieci.
  • Kastracja / sterylizacja: Po zabiegu
  • Stan zdrowia: Clyde ma EC, i on i Bonnie są przeleczone jednak jemu pozostała przekrzywiona główka
  • Stosowana dieta: eko sianko ziołowe, suszki, zioła, warzywa, owoce, czasem granulat
  • Data ogłoszenia: czwartek, 05 marzec 2020