Ivanka

• Jestem: Ivanka
  • Mój status: pilnie do adopcji
  • Wiek: ok 1 roku
  • Rasa: Miniatura
  • Charakter: Ivanka to królinka znaleziona na ulicy przez Straż Miejską. Oswoiła się już całkowicie i zapomniała o tym że człowiek może być zły. Teraz to mała okrągła, bardzo towarzyska i pro ludzka gwiazdka. Uwielbia zabawę, dobre jedzonko, ludzką rękę na główce i za uszkami. Kocha wylegiwać się na miękkich kocykach i rozbrajać wiklinowe domki. Chętnie zaprzyjaźni się ze zwariowanym samczykiem. Bardzo by chciała aby jej przyszły domek miał duży ogród lub balkon do szaleństw na świeżym powietrzu.
  • Kastracja / sterylizacja: Przed zabiegiem
  • Stan zdrowia: Zdrowa
  • Stosowana dieta: eko sianko ziołowe, zioła, suszki, gałązki, warzywa, owoce, świeże zioła, Cuni Complete Adult w formie przysmaku sporadycznie, owoce liofilizowane
  • Data ogłoszenia: sobota, 06 styczeń 2018