Jeśli nie możesz być realnym opiekunem królika, możesz pomóc mu "wirtualnie". Zarówno temu, który jest fizycznie w Fundacji jak również w DT czy szpitalu. Wystarczy wysłać nam maila na adres
Najniższa kwota wirtualnej opieki to 30 zł. Uszaki są tak urocze, że ciężko się zdecydować. Niezdecydowanym przychodzimy z pomocą - możecie objąć opieką kilka królików jak również poświęcać większe kwoty dla jednego.
ING 37 1050 1012 1000 0092 0033 1404
Fundacja Królewska
ul. Górczewska 200 B / 202, 01-460 Warszawa

Pieniądze przeznaczane są na zaspokajanie podstawowych i najpilniejszych królewskich potrzeb takich jak:
  • zakup karmy, siana, ziół, warzyw, owoców
  • żwirki, podkłady, środki czyszczące
  • klatki, kuwety, poidła, miseczki, paśniki
  • leki, odżywki
  • leczenie weterynaryjne i zabiegi
Można wirtualnie adoptować kilka królików. Opieka adopcji wirtualnej jest dobrowolną darowizną- możesz w dowolnej chwili ją przerwać, zmienić królika bądź objąć opieką więcej uszaków. Każdy królik chciałby mieć jak najwięcej opiekunów.
W przypadku królików chorych , bardzo pożądana jest większa liczba opiekunów wirtualnych. Króliki te mają większe potrzeby głównie ze względu na leczenie, zabiegi , leki czy specjalną dietę.
Wirtualny opiekun może również osobiście zajmować się swoim podopiecznym odwiedzać go w Fundacji.